SD SEAL “We bond the surfaces”

1961 yılında kurulan firmamız “Endüstri Teknik”, yılların deneyimi ile hızlı ve kararlı bir büyüme göstererek kendi sektöründe önemli bir noktaya gelmeyi başarmıştır.

Başta Amerika Birleşik Devletleri, Hollanda, Almanya, İngiltere, İspanya, Fransa gibi yüksek teknolojiye sahip ülkelerin, konusundaki lider markalarını bünyesinde toplayarak yerli sanayinin kalkınmasına destek olmuştur.

Ürünlerini 2010 yılına kadar mümessillikler kanalıyla Türkiye pazarına sunan Endüstri Teknik, 2010 yılından itibaren bu markaların yanı sıra kendi markasını da pazara sunarak tecrübelerini müşterilerine servis etmektedir.

Profesyonel yapıştırıcılar sektöründe dünya devleri ile kalite ve performansta yarışan “SD SEAL®” ürünleri, uygulamaların yapıldığı değişik iklim koşullarının yaratacağı zorlu yapıştırma işlemlerinde dahi en yüksek performans ile çalışabilecek ileri teknik ve laboratuar olanakları ile üretiliyor olmasıdır.

Kalite kontrol üniteleri çerçevesinde yeni ürün geliştirme ve mevcut ürünlere ait ıslah çalışmaları yapılarak üretilen “SD SEAL®” mamulleri, modern dünyanın ihtiyaçlarını karşılamada başarılı bir performans sergilemektedir.

Yüksek kalite ve otomatik üretim esasına dayanan “SD SEAL®” ürünleri arasında; İnşaat, Otomotiv, Beyaz eşya, Cam, Enerji, Savunma, Doğalgaz ve sanayide kullanılan silikon ve mastiklerden başka, MMA ve EPOXY her türlü yapıştırıcılar ve primer çeşitlerini de saymak mümkündür.

Ürünlerimizi Detaylı İncelemek İçin
Kataloğumuzu indirin